This text is replaced by the Flash movie.

 

Jestem technikiem usług kosmetycznych, a także kobietą i mamą. Znam kobiety, ich pragnienia, problemy i potrzeby, związane z poszczególnymi etapami życia. Wszystko co wykonuję w życiu, wykonuję z pasją i dokładam wszelkich starań, by osiągnięty cel był perfekcyjny.

Zamysł powstania Centrum Zdrowia i Urody „Amara”, zrodził się z potrzeby tworzenia oraz fascynacji, tak prężnie rozwijającą się dziedziną zdrowia i urody jaką jest kosmetyka.

Swoją przygodę z tym zawodem, rozpoczęłam od dwuletniej szkoły kosmetycznej, która poprzez kadrę pedagogiczną przekazała mi szeroką wiedzę teoretyczną. Podziękowania należą się w szczególności osobie prowadzącej zajęcia praktyczne, która przekazała mi swoje doświadczenie, gruntowną wiedzę, umiejętności praktyczne oraz zamiłowanie do zawodu.
Kolejne etapy, to liczne specjalistyczne szkolenia, praktyki, pokazy, kongresy.

W międzyczasie tworzyłam projekt gabinetu, jego charakter, specjalizację, dobór bezpiecznych i skutecznych preparatów i urządzeń. Gabinet kosmetyczny, to nie tylko wiedza, pomysły, idee. Środki, dzięki którym mogłam zrealizować swój projekt, pochodzą z dotacji unijnej, uzyskanej przeze mnie za pośrednictwem Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. 

Wszystko razem złożyło się na obecny charakter gabinetu.

Centrum Zdrowia i Urody „Amara” stworzyłam dla Was Drogie Dziewczęta, Kobiety, Panie! Gabinet mój to azyl pełen wygody, harmonii i profesjonalizmu.

Każda z Was traktowana jest indywidualnie, tak jak na to w pełni zasługujecie. Dziękuję za okazane mi zaufanie i za to, że do mnie wracacie. 


Serdecznie pozdrawiam
Agnieszka Kopacz


SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA

Należą się mojej najwspanialszej na świecie mamie. To ona zaszczepiła we mnie dbałość o otaczających mnie ludzi i dbałość o siebie w zakresie zdrowia i urody.


DZIĘKUJĘ CI MAMO!!!Zobacz referencje:

  Współpracujemy między innymi:


 

... Zadbana i zadowolona mama to szczęśliwe dziecko.


Jestem położną z 20-to letnim stażem. Praktykę w zawodzie położnej zdobywałam, pracując w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Szczeklika oraz w Szpitalu Wojewódzkim im. św. Łukasza w Tarnowie.
Praca z kobietami ciężarnymi, przygotowanie ich do porodu oraz opieka i wsparcie po porodzie, zawsze dawały mi dużo satysfakcji. Bycie położną jest równocześnie moim hobby, co pozwala mi z pasją dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Obecnie prowadzę Gabinet Zdrowia i Urody, wykorzystując jednocześnie swoją wiedzę medyczną. Mogę ze spokojnym sumieniem zaprosić do siebie przyszłe mamy. Wiem, że sprostam potrzebom oraz wyobrażeniom moich pacjentek. Posiadam przygotowanie do wykonywania zabiegów kosmetycznych potwierdzone dyplomem oraz certyfikatami. Systematycznie poszerzam swoją wiedzę z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej, a udział w kongresach i szkoleniach kosmetycznych daje mi możliwość swobodnego poruszania się po czynnościach i zabiegach kosmetycznych. Posiadam dyplom ukończenia Kursu Masażu dla Kobiet w Ciąży i Rewitalizacji Poporodowej. Zakres mojej wiedzy pozwala mi na jak najlepsze przygotowanie przyszłych mam do wyzwań, jakie stawia im życie. Paniom w ciąży i po porodzie oferujemy szeroką gamę zabiegów na twarz i ciało. Zabiegi kosmetyczno-pielęgnacyjne dla przyszłych mam oparte są na bezpiecznych preparatach i wykonywane za zgodą lekarzy ginekologów.

Życzę wszystkim moim pacjentkom oraz przyszłym mamom, aby czuły się piękne i były piękne.

Beata Pabian

 

© 2010 Gabinet Zdrowia i Urody

design by Imprex