This text is replaced by the Flash movie.

 

HAND SPA

Zadbane i zdrowo wyglądające dłonie wpływają na nasze samopoczucie, sprawiają, że stajemy się pewni siebie. Dlatego osoby, których praca wymaga wielu, interpersonalnych kontaktów, dużą uwagę przywiązują do tej części ciała. Również młode mamy, które dzierżą w swych rękach delikatne ciała swoich nowonarodzonych dzieci, pragną aby ich dotyk był dla nich jak najprzyjemniejszy.


Środowisko w jakim żyjemy, niskie temperatury, promieniowanie UV, kontakt z detergentami, środkami chemicznymi czy nawet przesadna higiena negatywnie wpływają na ochronny płaszcz hydrolipidowy skóry. Co z kolei zwiększa transepidermalną utratę wody czyli przesuszenie skóry. Skóra sucha łatwiej ulega podrażnieniom, tym bardziej, że dłonie mają minimalną ilość gruczołów łojowych i brak włosów. 

Hand SPA to najskuteczniejsze urządzenie do kompleksowej pielęgnacji dłoni. Stanowi połączenie innowacyjnej technologii z doskonałymi preparatami i kosmetykami. 

Efekty zabiegu to m.in.: nieprawdopodobne nawilżenie i ujędrnianie, regeneracja skóry i redukcja zmarszczek, niwelowanie przebarwień, wybielanie i tonowanie kolorytu skóry dłoni, odbudowa i wzmocnienie płytki paznokciowej oraz naprawa naskórka.
Proponujemy również kąpiele parafinowe z pielęgnacją na dłonie. 

© 2010 Gabinet Zdrowia i Urody

design by Imprex