This text is replaced by the Flash movie.

 

ELEKTROSTYMULATOR 

Elektrostymulator jest urządzeniem, które pozwala na szybkie i równomierne wyszczuplenie całego ciała. Za pomocą przyjemnych, delikatnych, lecz głębokich impulsów elektrycznych, stymuluje kompleksowo zarówno tkanki powierzchniowe, jak i również penetruje w głąb skóry. Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, redukcji ulega znaczna ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, na skutek czego wzrasta jędrność i elastyczność skóry. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów, jakie pojawiają się podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych. 


Elektrostymulacja mięśni to zabieg elektroleczniczy, zwany także elektrogimnastyką mający na celu wywołanie motorycznej reakcji mięśnia lub grupy mięśni. Fale kierunkowe sprawiają, że  włókna mięśni wykonują izotoniczne ruchy, stymulowane mięśnie pobierają energię z okolicznych tkanek, spalając tym samym tkankę tłuszczową.  Wykonanie elektrostymulacji na okolice brzucha powoduje redukcję otyłości, eliminuje tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę i mięśnie brzucha. Zastosowany na pośladki usuwa tzw. "bridges". W tym przypadku nadmiar ciała po bokach ud poszerza optycznie figurę i jest skutkiem spłaszczonych i „opuszczonych” pośladków. Już po kilku zabiegach można zaobserwować efekt podniesionych i ujędrnionych pośladków . Efektem działania elektrostymulatora jest: 

  - rozbicie i utrata tkanki tłuszczowej w problematycznych częściach ciała m.in.: brzuch, uda, pośladki,
  - skuteczne wyszczuplanie sylwetki,
  - powiększanie, ujędrnianie i korekta biustu,
  - redukcja cellulitu,
  - wzmacnianie i ujędrnianie mięśni,
  - wzrost jędrności i elastyczności skóry,
  - usuwanie podwójnego podbródka,
  - pobudzenie układu limfatycznego, 
  - usuwanie toksyn poprzez uwolnienie produktów przemiany materii.


Elektrostymulacja, to zabieg niezwykle skuteczny przy prowadzeniu kuracji wyszczuplających.  45 minutowy zabieg, odpowiada 2- 3 godzinnemu wysiłkowi fizycznemu. 

© 2010 Gabinet Zdrowia i Urody

design by Imprex