This text is replaced by the Flash movie.

 

ELEKTROSAUNA INFRARED

Elektrosauna to profesjonalne urządzenie wykorzystujące ciepło podczerwone, wspomagające wyszczuplanie, modelowanie sylwetki oraz wydalanie toksyn z organizmu z niezależnie regulowanymi strefami grzewczymi. Badania medyczne wykazały niezwykłe rezultaty zdrowotne działania takiego promieniowania cieplnego. Promienie podczerwone, ulegają prawie w całości absorbcji i zamianie w ciepło w powierzchniowych warstwach skóry.


Promienie te przenikają w głąb do 4 cm i docierają do tkanki podskórnej, bogato unaczynionej, a nawet do mięśni. W wyniku znacznego przyspieszenia przemiany materii, organizm wydala nie tylko wodę, ale produkty spalania tłuszczów, metale ciężkie i inne toksyczne substancje. Wspomaga to cyrkulację płynów ustrojowych. 

Przemiana materii w strefach odpornych nawet na dietę, zostaje poprzez to zwiększona i rozpoczyna się proces utraty tłuszczu. Dopiero po takim oddziaływaniu na włókna skóry może rozpocząć się spalanie tłuszczu. Dobrze ukrwione włókna podskórne pomagają w spalaniu tłuszczu i poprzez układ krwionośny jest on transportowany do wątroby. 

Jest to, punktem wyjściowym umożliwiającym zrzucenie zbędnych kilogramów.

Doskonałe efekty daje połączenie elektrosauny z elekrtostymulacją. Elektrosauna jest używana również do zabiegów kosmetycznych na ciało w celu głębszej penetracji w głąb skóry składników aktywnych zawartych w kosmetykach.



 

© 2010 Gabinet Zdrowia i Urody

design by Imprex