This text is replaced by the Flash movie.

 

KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI -
-BODY SHAPING 

Body Shaping to jedno z najbardziej efektywnych urządzeń modelujących sylwetkę, redukujących cellulit oraz poprawiających budowę i kształt piersi. Zastosowane metody zabiegowe są skuteczne a jednocześnie przyjemne i relaksujące. Oddziaływają one na tkanki powierzchowne jak i na układ limfatyczny i mogą być połączone  z zastosowaniem zabiegów kosmetycznych.


Proponowane zabiegi:

Masaż rozluźniający – to delikatny masaż za pomocą metalowej końcówki i przy ciągłym ssaniu, wybranych partii ciała, wykonywany jako faza wstępna przed drenażem limfatycznym i zabiegami odchudzającymi. 

Masaż ssący na piersi lub pośladki – wykonywany jest przy użyciu plastikowych nakładek w formie kubków dostępnych w różnych rozmiarach. Aparat zasysa i zwalnia  partie ciała poddane zabiegowi intensywnie je gimnastykując i stymulując wydzielanie hormonów. Dzięki temu tkanka mięśniowa staje się bardziej elastyczna i jędrna co prowadzi do powiększenia i ujędrniania piersi w sposób naturalny i widoczny. Pośladki znacznie się podnoszą i stają się jędrne. Zaleca się przeprowadzenie około 20 zabiegów co drugi dzień. 

Masaż próżniowy-ssący – wykonywany jest przy użyciu końcówek z kulkami w różnych rozmiarach. Zabieg polega na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu fałdu skórnego, który jest masowany przez kulki. Daje doskonałe efekty  w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwalczaniu cellulitu, eliminuje toksyny, uelastycznia skórę i działa drenująco. Zaleca się przeprowadzenie około 20 zabiegów co drugi dzień.

Drenaż limfatyczny – wykonywany jest przy użyciu szklanych końcówek (ssawek) 
w różnych rozmiarach. Zabieg ma za zadanie poprawę naturalnych funkcji krwioobiegu i systemu limfatycznego.  Likwiduje obrzęki i ma działanie oczyszczające poprzez uwolnienie szkodliwych produktów przemiany materii, odtransportowanie ich naczyniami limfatycznymi do narządów filtrujących i wydalenie z organizmu poprzez mocz.

Drenaż limfatyczny pozwala na osiągnięcie głębszej penetracji i lepszego skutku zabiegów. Może być użyty do wielu zabiegów w zakresie poprawy estetyki skóry twarzy i ciała.

Drenaż twarzy: usuwanie wad wieku, wyszczuplanie twarzy, usuwanie trądziku, likwidowanie worków i cieni pod oczami, usuwanie podwójnej brody, likwidowanie tzw. „chomików”. Drenaż ciała: ujędrnianie piersi, redukcja cellulitu, „ciężkie” nogi (opuchlizna wodna i słabe krążenie krwi), odstresowanie, zrelaksowanie. 

© 2010 Gabinet Zdrowia i Urody

design by Imprex