This text is replaced by the Flash movie.

 

RADIOFREKWENCJA – 
- HOT INSTRUMENT RF-08A 


Wysoce zaawansowane technicznie urządzenie HOT INSTRUMENT RF jest niezawodnym, nieinwazyjnym i wykonującym bezbolesne zabiegi aparatem, który stymuluje termicznie skórę właściwą poprzez zastosowanie najnowszych technologii, dając efekt natychmiastowego napięcia skóry. Energia elektromagnetyczna wywołuje w tkankach wibrację wywołującą podgrzanie włókien kolagenowych do temperatury 45-60°C. Jest to idealny zakres temperatury dla efektywności, a także dla bezpieczeństwa zabiegu. 

Na skutek takiego wzrostu temperatury włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a następnie napięciu, czego efektem jest ich remodelacja. Podwyższenie temperatury przyczynia się do przyspieszonego syntezowania przez fibroblasty białek niezbędnych do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry oraz poprawy jej elastyczności zarówno od razu po zabiegu, jak również w 2 do 6 miesięcy po skończonej kuracji. 

Promieniowanie RF w znacznym stopniu jest absorbowane w podskórnej tkance tłuszczowej, następuje termolipoliza selektywna tkanki tłuszczowej. Kolejnym korzystnym efektem jest poprawa cyrkulacji krążenia (rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz zwiększenie ich przepuszczalności), dzięki czemu możliwa jest lepsza absorpcja składników odżywczych w głąb skóry. Zwiększenie przepływu krwi tętniczej poprawia utlenowanie komórek, przyspiesza proces wchłaniania tkankowego, a także przyspiesza komórkową przemianę materii zwiększając metabolizm adipocytów (wzrost temperatury o 1°C powoduje wzrost tempa przemiany materii o 3,6%). Wzrost temperatury wywołuje rozluźnienie mięśni i usprawnienie odruchów proprioceptywnych. Zapewnia to optymalne warunki do skurczu mięśni. RF w stanach bólowych wywiera efekt przeciwbólowy oraz stymuluje wytwarzanie endorfin. Wzrasta także liczba leukocytów w podgrzewanych tkankach. 

HOT INSTRUMENT RF jest urządzeniem dwupolarowym, dzięki czemu daje możliwość kontrolowania głębokości oraz obszaru wysyłanych impulsów do określonych warstw skóry. Dzięki intensywnej stymulacji polepsza się napięcie skóry, staje się ona wygładzona i promienna. Uzyskujemy redukcje niedoskonałości w zarysie twarzy, zmniejszenie głębokości zmarszczek, bruzd i nierówności, otrzymujemy efekt naturalnego liftingu., również w okolicach oczu. HOT INSTRUMENT RF z głowicą do ciała QUATROPOLAR i pojemnikiem na substancje czynne,  przynosi też wspaniałe rezultaty w leczeniu najbardziej zaawansowanych zmian takich jak cellulit, rozstępy oraz redukuje objętość komórek tłuszczowych.

To niezawodne urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby dawać szerokie możliwości wykonywania zabiegów odmładzających, regeneracyjnych oraz odchudzających. 

Efekty w zabiegach na twarz:  modelowanie owalu twarzy i podciągnięcie podbródka, ujędrnienie struktury skóry, rozświetlenie i odmłodzenie skóry, likwidowanie tzw. „chomików”, spłycenie blizn, spłycenie i wygładzenie głębokich zmarszczek, zmniejszenie przebarwień, uniesienie opadających powiek, spłycanie zmarszczek w okolicach oczu, usuwanie cieni i worków pod oczami; w zabiegach na ciało: redukcja cellulitu i rozstępów, zmniejszenie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry, modelowanie ciała, podniesienie pośladków, wysmuklenie talii, odmłodzenie rąk i stóp, łagodzenie dolegliwości bólowych stawów.

Znakomitym zakończeniem zabiegu falami radiowymi RF jest zastosowanie głowicy chłodzącej, która odpowiednio relaksuje skórę, uspokaja zakończenia nerwowe, zamyka pory i łagodzi zaczerwienienia. 

Zabiegi Radiofrekwencji w promocyjnych cenach, serdecznie zapraszamy do gabinetu. 

© 2010 Gabinet Zdrowia i Urody

design by Imprex