This text is replaced by the Flash movie.

 

REWITALIZACJA POPORODOWA.

Masaż po okresie połogu – celem jest wzmocnienie całego ciała, odprężenie i zmniejszenie napięcia w okresie późnej rewitalizacji poporodowej. Obejmuje masaż ukierunkowany na problematykę kobiety po połogu, masaż relaksacyjny z aromaterapią, drenaż limfatyczny, masaż zapobiegający zjawisku nietrzymania moczu, masaż zapobiegający utrwalaniu się rozstępom skóry, masaż gruczołów sutkowych po zakończonym okresie karmienia piersią, masaż antycellulitowy.


Lift Drain Age Body Cellulit z aromaterapią 
lipodrenująca kuracja antycellulitowa , zwalczanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, pobudzenie mikrocyrkulacji i usuwania toksyn. Działanie silnie modelujące, napinające i liftingujące.
Zabieg z mezoterapią lub body wrapping.

Czas: 70-120 min, ilość zabiegów 10
1 zabieg tygodniowo Lift Drain Age Anty-MMPs z aromaterapią
holistyczny zabieg liftingująco-drenujący dla ciała i duszy, przeciwdziałający kolagenazie i elastazie dla skóry wiotkiej pozbawionej sprężystości i elastyczności, modelowanie i redukcja rozstępów. Body wrapping.

Czas: 90-120 min, ilość zabiegów 10
1 zabieg tygodniowo
 


Lift Drain Age Anty-MMPs z aromaterapią
zabieg modelujący i ujędrniający biust. Redukuje zwiotczenia, przywraca napięcie i sprężystość skóry. Zalecany przy gwałtownych zmianach struktury skóry np. po okresie karmienia lub w przypadku szybkiego tycia lub chudnięcia.

Czas: 60-70 min, ilość zabiegów 10
1 zabieg tygodniowo 

Mikrodermabrazja na rozstępy - metoda ta znalazła szerokie zastosowanie do odmładzania skóry, korekcji zmarszczek i blizn, płytsze blizny i rozstępy, regeneracja i uelastycznienie skóry, stymulacja mikrokrążenia, celem lepszego odżywienia komórek skóry, wzmocnienie zdolności obronnych skóry, pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, (odnowa skóry właściwej), generalna regeneracja skóry,

Body Shaping endermologia - walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwalczaniu cellulitu, eliminuje toksyny, uelastycznia skórę i działa drenująco. Zaleca się przeprowadzenie około 20 zabiegów co drugi dzień.


Body Shaping masaż ssący pośladków i biustu - wykonywany jest przy użyciu plastikowych nakładek w formie kubków dostępnych w różnych rozmiarach. Aparat zasysa i zwalnia  partie ciała poddane zabiegowi intensywnie je gimnastykując i stymulując wydzielanie hormonów. Dzięki temu tkanka mięśniowa staje się bardziej elastyczna i jędrna co prowadzi do powiększenia i ujędrniania piersi w sposób naturalny i widoczny. Pośladki znacznie się podnoszą i stają się jędrne. Zaleca się przeprowadzenie około 20 zabiegów co drugi dzień. 


Mezoterapia bezigłowa - Jest to nowy, skuteczny i bezbolesny sposób wprowadzania substancji czynnych w głębsze warstwy skóry, w usuwaniu cellulitu, zmarszczek, rozstępów i wiotkości skóry oraz przebarwień. Zabiegi wykonywane mogą być o każdej porze roku, są doskonałą formą pełnej terapii, a także zabiegiem na „wielkie wyjście”. Istotnym jest również, że są to zabiegi bezbolesne i nieinwazyjne.

Elektrostymulacja z elektrosauną - rozbicie i utrata tkanki tłuszczowej w problematycznych częściach ciała m.in.: brzuch, uda, pośladki; skuteczne wyszczuplanie sylwetki; powiększanie, ujędrnianie i korekta biustu; redukcja cellulitu; wzmacnianie i ujędrnianie mięśni; wzrost jędrności i elastyczności skóry; usuwanie podwójnego podbródka; pobudzenie układu limfatycznego; usuwanie toksyn poprzez uwolnienie produktów przemiany materii.

Hand SPA - nieprawdopodobne nawilżenie i ujędrnianie, regeneracja skóry i redukcja zmarszczek, niwelowanie przebarwień, wybielanie i tonowanie kolorytu skóry dłoni, odbudowa i wzmocnienie płytki paznokciowej oraz naprawa naskórka.
Proponujemy również kąpiele parafinowe z pielęgnacją na dłonie. 

© 2010 Gabinet Zdrowia i Urody

design by Imprex