This text is replaced by the Flash movie.

 

PIELĘGNACJA KOBIET CIĘŻARNYCH

W czasie ciąży ciało kobiety podlega wielu zmianom hormonalnym. Wskutek przyrostu masy ciała i rozciąganiu się skóry, zmienia się struktura specyficznego białka skóry – kolagenu. Powstają mało estetyczne blizny – rozstępy. Kolejne dolegliwości to zaburzenia krążenia objawiające się obrzękami i opuchlizną nóg. Cellulit w czasie ciąży także nie należy do osobliwości. Jest on skutkiem działania estrogenu, zaburzeń krążenia krwi i zmian w funkcjonowaniu układu limfatycznego. Wymienione defekty są najczęstsze i najbardziej uciążliwe dla przyszłych mam. Stąd chęć ich zmniejszenia lub zlikwidowania.


W trosce o bezpieczeństwo i komfort przyszłych mam, firma nasza proponuje specjalistyczne masaże na naturalnych olejach zimno tłoczonych i nierafinowanych. Oleje roślinne zawierają substancje i związki, podobne do tych występujących w skórze ludzkiej. Sprawia to, że łatwo są przez skórę przyswajane i wchłaniane. Substancje biologicznie czynne zawarte w olejach mają właściwości pielęgnacyjne oraz lecznicze. 
Zabiegi na ciało wykonywane są na preparatach firmy VAGHEGGI. Firma ta, proponuje nowe podejście w kosmetyce, opierając się wyłącznie na preparatach pochodzenia roślinnego.

Firma VAGHEGGI interpretuje pojęcie "naturalny" jako prośbę o zdrowie i pomyślność, które są konieczne dla społeczeństwa w dzisiejszych czasach. Głębokie zakorzenienie w historii fitokosmetyków przenosi się dzisiaj do oddania do użytku jak najlepszych jakościowo surowców naturalnych, których pochodzenie jest udokumentowane przez certyfikaty i analizy. Każda substancja, która ma być dodana do produktu, jest badana pod kątem jej fizykochemicznych właściwości, bezpieczeństwa oraz skuteczności.  

© 2010 Gabinet Zdrowia i Urody

design by Imprex