Jestem dyplomowaną kosmetyczką, a także kobietą i mamą. Znam kobiety, ich pragnienia, problemy i potrzeby, związane z poszczególnymi etapami życia.Wszystko co wykonuję w życiu, wykonuję z pasją i dokładam wszelkich starań, by osiągnięty cel był perfekcyjny. Zamysł powstania Centrum Zdrowia i Urody „Amara”, zrodził się z potrzeby tworzenia oraz fascynacji, tak prężnie rozwijającą się dziedziną zdrowia i urody jaką jest kosmetyka.Swoją przygodę z tym zawodem, rozpoczęłam od dwuletniej szkoły kosmetycznej, która poprzez kadrę pedagogiczną przekazała mi szeroką wiedzę teoretyczną. Podziękowania należą się w szczególności osobie prowadzącej zajęcia praktyczne, która przekazała mi swoje doświadczenie, gruntowną wiedzę, umiejętności praktyczne oraz zamiłowanie do zawodu.

       Kolejne etapy, to liczne specjalistyczne szkolenia, praktyki, pokazy, kongresy. W międzyczasie tworzyłam projekt gabinetu, jego charakter, specjalizację, dobór bezpiecznych i skutecznych preparatów i urządzeń. Gabinet kosmetyczny, to nie tylko wiedza, pomysły, idee. Środki, dzięki którym mogłam zrealizować swój projekt, pochodzą z dotacji unijnej, uzyskanej przeze mnie za pośrednictwem Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Wszystko razem złożyło się na obecny charakter gabinetu.

     Centrum Zdrowia i Urody „Amara” stworzyłam dla Was Drogie Dziewczęta, Kobiety, Panie! Gabinet mój to azyl pełen wygody, harmonii i profesjonalizmu.Każda z Was traktowana jest indywidualnie, tak jak na to w pełni zasługujecie. Dziękuję za okazane mi zaufanie i za to, że do mnie wracacie.

Serdecznie pozdrawiam
Agnieszka Kopacz

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA
Należą się mojej najwspanialszej na świecie mamie. To ona zaszczepiła we mnie dbałość o otaczających mnie ludzi i dbałość o siebie w zakresie zdrowia i urody.

DZIĘKUJĘ CI MAMO!!!

Zobacz referencje: